Blue Flower

Falownik Invertek Optidrive E2 1faz.Jednofazowy (1faz.) napęd ogólnego zastosowania
0.37 - 1.1 kW / 0.5 - 1.5 HP
110 - 240V Single Phase Input

Jednofazowe Wejście / Wyjście jednofazowe

Zaprojektowany, aby być opłacalnym i łatwym w użyciu, Optidrive E2 jednofazowy jest przeznaczony do użytku z PSC (Wbudowany kondensator) lub silnikami indukcyjnymi jednofazowymi.
 

 

Optidrive E2 jednofazowy wykorzystuje rewolucyjną strategię sterowania silnika, aby osiągnąć niezawodny inteligentny rozruch silników jednofazowych.

Optidrive E2 jednofazowy ma tylko 14 standardowych parametrów w celu dostosowania się w swojej podstawowej formie. Legendarny ułatwienia Optidrive dotyczące użytkowania zapewniają szybki i łatwy rozruch napędu. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników rozszerzony zestaw parametrów daje dostęp do potężnej dodatkowej funkcjonalności.
Typowe zastosowania

Optidrive E2 z wyjściem jednofazowym mogą być stosowane do energooszczędnego, dokładnego sterowania silników jednofazowych w różnych zastosowaniach, zwłaszcza wentylatorów, pomp, które zazwyczaj nie wymagają wysokiego momentu rozruchowego prędkości. Sposób sterowania stosowany zapewnia znaczne oszczędności energii w porównaniu do metod alternatywnych.

Rewolucyjna strategia sterowania silnikiem zapewnia niezawodne uruchomienie silników jednofazowych.
 


WebSystem  tel. 048 383.01.44 - dystrybucja i serwis falowników